OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA - 22 KWIETNIA 2018

 1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Prosimy o modlitwę za nas – pasterzy ustanowionych przez Boga do posługi w tej parafii i za wszystkich kapłanów i kleryków oraz o nowe święte powołania do Bożej służby.

 2. Zapraszamy na nieszpory niedzielne o godz. 17:00 do kościoła parafialnego. Msze św. w tygodniu w Bagnie codziennie o godz. 18:00, w kościołach filialnych w wyznaczone dni o godz. 17:00. Przed każdą Mszą świętą okazja do spowiedzi św.

 3. W najbliższy poniedziałek wspomnienie św. Wojciecha i św. Jerzego. Prosimy o modlitwę w intencji solenizanta - ks. Jerzego Morańskiego. Msza św. w jego intencji będzie odprawiona w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00 w kościele parafialnym.

 4. Spotkanie formacyjne dla rodziców w najbliższą sobotę, 28 kwietnia o godz. 16:00 w salce w Osolinie. Będzie miało ono szczególny charakter, dlatego zapraszamy na to spotkanie rodziców razem ze swoimi dziećmi.

 5. W piątek i sobotę odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem.

 6. Zapowiedzi przedślubne:

  1) Artur Chludziński z Osoli i Klaudia Kamińska z Lubaczowa, zapow. 3

 7. Z całego serca dziękujemy Drogim Parafianom za kilka miłych zaproszeń na obiad w czasie trwania remontu kuchni na plebanii. Nie chcemy Wam sprawiać kłopotu i będziemy standardowo korzystać z gościny Wspólnoty Seminaryjnej, tym bardziej z wielką radością dziękujemy za otwartość i niezmiernie miło nam będzie spotkać się z Wami. :)

  Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów do niedzieli

  W Bagnie o troskę o kościół od soboty rano prosimy mieszkańców domów o numerach 51a, 52 i 53

 8. W nowym numerze "Gościa Niedzielnego" m.in. o tym, że każdy z nas ma swoją drogę do świętości; o Tradycji i zmianach w Kościele; oraz o samobójstwach nastolatków. W nowym "Salwatorze" o ciągle aktualnej misji śp. Helenki Kmieć; o odkrywaniu ojcostwa i przebaczeniu. Polecamy także "Małego Gościa" dla młodych. Dla dzieci "Ziarno" z Ewangelią i łamigłówkami.
Ks. Grzegorz Skałecki SDS
proboszcz

Bagno, 22.04.2018

Stowarzyszenie oraz rada sołecka ogłaszają zapisy na jednodniową wycieczkę godzięcińską 26 maja do przepięknego parku Wojsławice oraz twierdzy Srebrna Góra. Wyjazd o godz. 8:00, powrót ok 21:00. Koszt dla uczestników 32 zł normalny i 24 zł ulgowy. Reszta dofinansowana.

Zapisy u Dorotki Jaśkowskiej oraz Mirka Dawidowicza.