OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XII NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 CZERWCA 2018

 1. Rozpoczęły się wakacje. Życzymy wszystkim, zarówno dzieciom i młodzieży, jak i wszystkim pracującym dobrego czasu zatrzymania się i odpoczynku. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe do Najśw. Serca Pana Jezusa.

 2. W najbliższy piątek w Liturgii święto apostołów Piotra i Pawła, Msza św. w Godziecinie o godz. 17:00 oraz w Bagnie o godz. 18:00.

 3. Najbliższe odwiedziny chorych z Panem Jezusem będą w ostatni weekend lipca.

 4. Zapraszamy członków Róż Różańcowych na krótką pielgrzymkę do Legnicy, do miejsca Cudu Eucharystycznego – w najbliższą sobotę od godz. 7:00 do 14:00. Można się jeszcze dołączyć.

 5. Tworzymy kolejną grupę Modlitwy Różańcowej Rodziców za Dzieci. Zapraszamy do dołączenia się.

 6. Zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od czwartku od godz. 19:00 do piątku do godz. 19:00 w kaplicy z tyłu plebani.

 7. Dziś po Mszach św. comiesięczna zbiórka ofiar do puszek na inwestycje. Gorąco prosimy Wszystkich Parafian o wsparcie tą składką remontu kościoła w Wielkiej Lipie, gdyż ujawnił się tam poważny problem budowlany i musimy go niezwłocznie rozwiązać.

 8. A o godz. 20:00 zapraszamy na mecz o wszystko nasze reprezentacji do Parafialnej Strefy Kibica w Domu o. Franciszka Jordana obok plebanii.

  Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów do niedzieli

  W Bagnie o troskę o kościół od soboty rano prosimy mieszkańców domów o numerach 82b, 84 i 85

 9. W nowym numerze "Gościa Niedzielnego" o ewangelizacji młodych, czyli jak dotrzeć do najbardziej samotnego pokolenia w historii; o antykatolickich mitach wszech czasów; właściwej komunikacji i problemach etycznych w polskich szpitalach; oraz reportaż z Nepalu. W wakacyjnym „Małym Gościu” terminarz na Mundial i najpiękniejsze miejsca w Polsce. Dla dzieci "Ziarno" z Ewangelią i łamigłówkami.
Ks. Grzegorz Skałecki SDS
proboszcz

Bagno, 24.06.2018