OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 21 PAŹDZIERNIKA 2018

 1. Przeżywamy dziś Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Pełni Ducha i posłani”. Przez cały tydzień będziemy polecać Bogu misyjne intencje Kościoła, a za 3 tygodnie złożymy ofiary na cele misyjne.

 2. Różaniec w kościele parafialnym od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. porannej, w niedziele o godz. 17:00. W kościołach filialnych uroczyste nabożeństwo w wyznaczone dni po Mszy św. o godz. 17:00, w Osolinie także codziennie o godz. 17:00, a w Godzięcinie o 18:00.

 3. W dniu jutrzejszym, w poniedziałek, wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00 do kościoła parafialnego.

 4. Spotkanie katechizmowe dla uczniów kl. 8 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania w najbliższy czwartek o godz. 19:00 na plebanii.

 5. W najbliższy piątek i sobotę odwiedzimy chorych z Najśw. Sakramentem wg stałego planu.

 6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć na Mszach św. w naszej parafii s. Gabrielę ze Zgromadzenia Sióstr Rodziny Betańskiej. Siostra przybliży nam działalność Betańskiej Misji Wspierania Kapłanów oraz postać Sługi Bożego ks. Józefa Małysiaka SDS, którego grób jest w naszej parafii przy kościele w Bagnie.

 7. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone karteczki na wypominki za zmarłych. Za poleconych przez nas zmarłych przez cały listopad będziemy się modlić różańcem. Zostaną także odprawione Msze św. w każdym kościele.

 8. Za tydzień po Mszach św. comiesięczna zbiórka ofiar do puszek na remonty i inwestycje.

 9. Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów do niedzieli

  Bagno - Od soboty o troskę o kościół parafialny prosimy mieszkańców domów o numerach: 51a, 52 i 53

 10. Polecamy nowy numer "Gościa Niedzielnego" dlaczego katolicy koniecznie powinni mieszać się do polityki; o godnym przyjmowaniu Komunii Świętej; o Trzebnickim odpuście ku czci św. Jadwigi praz o Salwatoriańskim Wolontariacie Misyjnym. Dla dzieci "Ziarno" z Ewangelia i łamigłówkami.
Ks. Grzegorz Skałecki SDS
proboszcz

Bagno, 21.10.2018