OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 15 PAŹDZIERNIKA 2017

 1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe - w kościele parafialnym od poniedziałku do piątku o godz. 17:30, w soboty po Mszy św. porannej, w niedziele o godz. 17:00. W kościołach filialnych codziennie o godz. 17 lub 18:00

 2. Można jeszcze dołączyć się do Kursu Alfa – w najbliższy piątek o godz. 19:00 w salce w Osolinie.

 3. Rodziców dzieci z klas 7 Szkoły Podstawowej, oraz starszych, które chcą rozpocząć przygotowania do sakramentu bierzmowania, zapraszamy wraz z kandydatami na krótką rozmowę indywidualną w kancelarii parafialnej w najbliższy wtorek, środę lub czwartek od godziny 19:00 do 20:00. Takie spotkanie jest obligatoryjne, w przypadku przeszkody w w/w terminie prosimy o umówienie się na inny bliski termin.

 4. Dziękujemy serdecznie za wszelkie okazane wyrazy życzliwości, szczególnie za dar modlitwy, dobre słowo i dary na stół kapłański.

 5. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. W każdy czwartek od godz. 19:00 do piątku do godz. 19:00 w kaplicy z tyłu plebani. Są jeszcze miejsca na stały dyżur.

 6. Zbiórka ofiar na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia" wyniosła …............

 7. Przy wyjściu z kościoła można zaopatrzyć się w kartki na wypominki za zmarłych.

 8. W zakrystii są do nabycia piękne kalendarze na nowy rok oraz książka o s. Faustynie i Bożym Miłosierdziu w promocyjnej cenie.

 9. Dziękujemy za przygotowanie naszych kościołów do niedzieli

  Bagno – o troskę o kościół parafialny od soboty prosimy mieszkańców z domów o numerach: 42, 45 i 46

  Godzięcin – w najbliższą sobotę 21 października o godz. 9:00 zapraszamy wszystkich mających groby na cmentarzu w Godzięcinie do sprzątania: panów z kosami, panie z grabiami.

 10. W "Gościu Niedzielnym" m.in. o tym..... Dla dzieci "Ziarno".
  Polećmy Bożemu Miłosierdziu śp. Michała Posypanko z Morzęcina Małego. Wieczny odpoczynek....
Ks. Grzegorz Skałecki SDS
proboszcz

Bagno, 15.10.2017