SKRZYNKA INTENCJI

  Jeśli chcesz prosić o modlitwę, napisz do nas.
  Umieścimy Twoją intencję na naszej stronie
  i będziemy się w tej intencji modlić

  NADESŁANE INTENCJE

  Małgorzata

  Jezu, Zbawicielu świata, który udzieliłeś swojemu słudze Franciszkowi Marii od Krzyża Jordanowi daru głębokiej i żywej wiary, niezachwianej nadziei i heroicznej miłości Boga i bliźniego oraz wielkiej gorliwości o zbawienie dusz, prosimy Cię, wsław go tu na ziemi chwałą błogosławionych, a za jego wstawiennictwem udziel nam łaski całkowitego uzdrowienia ciała i duszy dla Małgorzaty, o którą Cię pokornie prosimy. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.


  Mariusz

  O zgodę i miłość w naszej rodzinie, a także za śp. Karola Gajewskiego.


  Dominik

  Proszę o modlitwę w mojej intencji, modlitwę o Bożą pomoc bez której nie będę mógł kontynuować leczenia.


  Mąż

  Proszę Maryję opiekunkę rodzin i małżeństw oraz Trójcę Przenajświętszą o cud uratowania małżeństwa, którego praktycznie nie ma. Aby żona chciała pozostać nadal w związku małżeńskim, nie doprowadziła do sądowej separacji ani rozwodu, o którym coraz częściej wspomina, na nowo pokochała męża, chciała z nim być dla dobra dzieci i rodziny, nie unosiła się pychą i dumą. Proszę, aby zrezygnowała z fascynacji oraz kontaktów z innym młodszym mężczyzną. Proszę, aby wróciła do Boga i byśmy mogli być razem i na nowo byli szczęśliwi oraz umieli i chcieli ze sobą rozmawiać. Abym nie musiał wyprowadzać się z domu. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Jezu ufam Tobie!


  Izabela

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji, ŻEBY Maciej. OBDARZYŁ MNIE MIŁOŚCIĄ!!!(a także nawrócił się) i w innych ważnych intencjach moich i mojej rodziny. Modle się, ale chyba brak mi wiary. Ciężko mi.

  P.S. Po głowie chodzi mi sprawa pewnej Ani, która zeszła na złą drogę i ludzi, którzy „pałają” nienawiścią do mnie i mojej rodziny.